Artemide Discovery Rectangular DALI čierna CCT

Discovery Závesné svietidlo obdĺžnikového tvaru s inovatívnym LED svetelným zdrojom - stmievateľné DALI Závesné svietidlo Discovery Rectangular LED... viac informácií »
Artemide Discovery Rectangular DALI čierna CCT
Značka: Artemide
3 000 EUR3 340 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Discovery Závesné svietidlo obdĺžnikového tvaru s inovatívnym LED svetelným zdrojom - stmievateľné DALI Závesné svietidlo Discovery Rectangular LED...

Discovery Závesné svietidlo obdĺžnikového tvaru s inovatívnym LED svetelným zdrojom – stmievateľné DALI Závesné svietidlo Discovery Rectangular LED plní nielen svoj účel ako zdroj svetla, ale vďaka svojmu minimalistickému, a preto o to pôsobivejšiemu dizajnu a integrovanej technológii osvetlenia Edgelight vytvára aj veľkolepý svetelný zážitok. Svetlo vyžarujú LED diódy zabudované do hliníkového rámu cez obdĺžnikové technopolymérové tienidlo a vyžarujú ho do okolia. Ideálne pre moderné trendy bývania a pracovné priestory, ako sú otvorené priestory v kancelárskom sektore. Dizajnér tohto závesného svietidla Ernesto Gismondi, ktoré bolo navrhnuté pre všetky moderné súkromné aj obchodné priestory, bol vyštudovaný letecký inžinier a vývoju svietidiel sa venoval od začiatku 60. rokov 20. storočia. V roku 1960 založil spolu so Sergiom Mazzom spoločnosť Artemide. Dnešná skupina Artemide Group pôsobí veľmi úspešne v 98 krajinách. Jej vysokokvalitné dizajnové výrobky sa stali ikonami súčasného dizajnu a sú vystavené v mnohých múzeách moderného umenia na celom svete. Filozofia spoločnosti Artemide „Ľudské svetlo“ je vždy v centre vývoja a výroby dizajnových svietidiel. Úplne jedinečný produkt Artemide Discovery Rectangular DALI čierna môžete zohnať jednoducho tu na stránkach umiestnený v sekcii závesné svietidlá. Pozrite sa na akčné produkty z tejto obľúbenej sekcie za výhodné peniaze! Slávny výrobca Artemide vám môže ponúknuť prémiový sortiment. Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, v ponuke toho máme viac. Máme v ponuke však ďalšie skvelé kúsky od značky Artemide. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Unikátny a žiadaný tovar Artemide Discovery Rectangular DALI čierna CCT od skvelého výrobcu Artemide je možné nakúpiť online za výpredajovú cenu. Teraz nakúpite za 3 000 EUR.