Artemide Discovery Rectangular APP hliník 3 000 K

Discovery Závesné svietidlo s obdĺžnikovým dizajnom a účinnou technológiou osvetlenia Edgelight Obdĺžnikové závesné svietidlo Discovery LED je... viac informácií »
Artemide Discovery Rectangular APP hliník 3 000 K
Značka: Artemide
1 990 EUR2 210 EUR Zľava -9%
Overiť dostupnosť »
Discovery Závesné svietidlo s obdĺžnikovým dizajnom a účinnou technológiou osvetlenia Edgelight Obdĺžnikové závesné svietidlo Discovery LED je...

Discovery Závesné svietidlo s obdĺžnikovým dizajnom a účinnou technológiou osvetlenia Edgelight Obdĺžnikové závesné svietidlo Discovery LED je ideálnou voľbou pre fascinujúce osvetlenie veľkých obývacích izieb, zasadacích miestností a kancelárií. Keď nie je osvetlená, závesná lampa s obdĺžnikovým tienidlom z plastu a hliníkovým rámom je sotva viditeľná; keď sa rozsvieti, stane sa absolútnym pútačom pozornosti v interiéri a zvláštnym spôsobom poskytuje útulné osvetlenie okolia. Svetelné zdroje LED sú zabudované do rámu, takže tienidlo je zaplavené svetlom zo strán a potom ho vyžaruje do miestnosti. Pre Discovery Rectangular poskytuje výrobca Artemide na stiahnutie bezplatnú aplikáciu pre Android a iOS. Svietidlo je možné ovládať cez Bluetooth pomocou tejto aplikácie. Ernesto Gismondi (1931-2020), tvorca série svietidiel Discovery, získal za svoje návrhy svietidiel mnoho ocenení. Spoluzakladateľ spoločnosti, ktorá existuje od roku 1960, priviedol skupinu Artemide k celosvetovej sláve a za svoje kariérne úspechy získal v roku 1994 cenu Compasso d’Oro a v roku 1997 Európsku cenu za dizajn.
Exkluzívny produkt ide zohnať jednoducho tu a teraz na našom webe umiestnený v kategórii závesné svietidlá. Teraz môžete nájsť akčné produkty v spomínanej sekcii na pár kliknutí. To však nie je všetko, máme toho pre vás viac. Máme však aj v ponuke ďalšie preverené kúsky od značky Artemide. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Nový produkt Artemide Discovery Rectangular APP hliník 3 000 K od výrobcu s dobrým menom Artemide dostanete teraz trvalo výhodne! Výhodne za 1 990 EUR.