Artemide Discovery Rectangular APP čierna RGBW

Discovery Závesné svietidlo s obdĺžnikovým dizajnom a účinnou technológiou osvetlenia Edgelight Obdĺžnikové závesné svietidlo Discovery LED je... viac informácií »
Artemide Discovery Rectangular APP čierna RGBW
Značka: Artemide
2 800 EUR3 110 EUR Zľava -9%
Overiť dostupnosť »
Discovery Závesné svietidlo s obdĺžnikovým dizajnom a účinnou technológiou osvetlenia Edgelight Obdĺžnikové závesné svietidlo Discovery LED je...

Discovery Závesné svietidlo s obdĺžnikovým dizajnom a účinnou technológiou osvetlenia Edgelight Obdĺžnikové závesné svietidlo Discovery LED je ideálnou voľbou pre fascinujúce osvetlenie veľkých obývacích izieb, zasadacích miestností a kancelárií. Keď nie je osvetlená, závesná lampa s obdĺžnikovým tienidlom z plastu a hliníkovým rámom je sotva viditeľná; keď sa rozsvieti, stane sa absolútnym pútačom pozornosti v interiéri a zvláštnym spôsobom poskytuje útulné osvetlenie okolia. Svetelné zdroje LED sú zabudované do rámu, takže tienidlo je zaplavené svetlom zo strán a potom ho vyžaruje do miestnosti. Pre Discovery Rectangular poskytuje výrobca Artemide na stiahnutie bezplatnú aplikáciu pre Android a iOS. Svietidlo je možné ovládať cez Bluetooth pomocou tejto aplikácie. Ernesto Gismondi (1931-2020), tvorca série svietidiel Discovery, získal za svoje návrhy svietidiel mnoho ocenení. Spoluzakladateľ spoločnosti, ktorá existuje od roku 1960, priviedol skupinu Artemide k celosvetovej sláve a za svoje kariérne úspechy získal v roku 1994 cenu Compasso d’Oro a v roku 1997 Európsku cenu za dizajn. Tento veľmi žiadaný produkt Artemide Discovery Rectangular APP čierna RGBW možno zaobstarať bez problémov tu a teraz na našich stránkach v rubrike závesné svietidlá! Teraz kúpite úplne nové produkty z tejto populárnej rubriky za najnižšiu cenu! Populárny dodávateľ Artemide svojim zákazníkom ponúka veľmi kvalitný sortiment. Presvedčte sa sami. Prichystali sme toho pre vás viac, u nás nájdete viac kúskov od dodávateľa Artemide. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Často hľadaný produkt Artemide Discovery Rectangular APP čierna RGBW od výrobcu s dobrým menom Artemide môžete získať u nás za parádnu cenu! Výhodne za cenu 2 800 EUR.