Art Deco závesné svietidlo čierne so zlatým sklom okrúhle 3-svetlo – Pallon

Buďte štýloví s našou závesnou lampou Pallon. Závesná lampa v štýle Art Deco s 3 zlatými sklenenými guľami a čiernym svietidlom. Vďaka zlatu je... viac informácií »
Art Deco závesné svietidlo čierne so zlatým sklom okrúhle 3-svetlo - Pallon
Značka: QAZQA
135 EUR
Overiť dostupnosť »
Buďte štýloví s našou závesnou lampou Pallon. Závesná lampa v štýle Art Deco s 3 zlatými sklenenými guľami a čiernym svietidlom. Vďaka zlatu je...

Buďte štýloví s našou závesnou lampou Pallon. Závesná lampa v štýle Art Deco s 3 zlatými sklenenými guľami a čiernym svietidlom. Vďaka zlatu je veľmi šik a zaisťuje, že bude skutočným pútačom v každej miestnosti. Lampa je doplnkom nad jedálenským stolom, ale je skutočným pútačom pozornosti v predsieni alebo v kancelárii. Výška lampy je 120 cm a má priemer 45 cm. Upozorňujeme, že tento art deco must have je dodávaný bez svetelných zdrojov, a preto si ho musíte objednať samostatne. Takže sa uistite, že máte tri svetelné zdroje E27 s výkonom až 25 wattov a urobte svoj Pallon kompletným! Je stmievateľný aj externým stmievačom (napr. nástenným vypínačom). Urobte si to útulné s našimi závesnými lampami Pallon doma alebo v kancelárii! Unikátny a obľúbený produkt ide nakúpiť taktiež tu na webe v populárnej kateogrii zavesne lampy! Vyberte si kvalitné produkty v spomínanej kategórii za výpredajovú cenu!

Tento dizajnový kus Art Deco závesné svietidlo čierne so zlatým sklom okrúhle 3-svetlo - Pallon od výrobcu s dlhou históriou QAZQA máte možnosť dostať u nás teraz v zľave. Akčná cena už od 135 EUR.