Art deco závesná lampa oceľ s dymovým sklom 30 cm – Pallot

Z palety srší elegancia! Je to práve to, čo hľadáš? Potom je táto závesná lampa skutočne pre vás. Úplne patrí do interiéru v štýle Art Deco... celý popis>
Art deco závesná lampa oceľ s dymovým sklom 30 cm - Pallot
105 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Z palety srší elegancia! Je to práve to, čo hľadáš? Potom je táto závesná lampa skutočne pre vás. Úplne patrí do interiéru v štýle Art Deco alebo retro. Má výšku 120 cm a priemer 30 cm. Povrchová úprava z dymového skla poskytuje chladný dotyk lampy a krásny svetelný efekt v dome. Dodáva sa bez svetelného zdroja. Poskytnite si dekoratívny variant (s výbavou E27 a max. 60 W). Závesná lampa je stmievateľná aj externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou balenia). Takto vytvoríte doma ešte útulnejšiu atmosféru! Perfektné použitie ako náladová lampa v obývacej izbe alebo nad jedálenským stolom.
Tento najpredávanejší produkt možno získať okrem iného tu na stránkach v obľúbenej rubrike zavesne lampy. Nájdite si akčné produkty z tejto známej kategórie za mimoriadne nízku cenu. U nás ponúkame viac, mrknite na viac skvelých výrobkov značky Leuchten Direct. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Známa značka Leuchten Direct svojim zákazníkom ponúka veľmi kvalitné výrobky.