Art deco závesná lampa matná mosadz 6-svetiel – Sydney

Toto je veľmi zvláštny pútač pozornosti, Sydney je 6-žiarovková závesná lampa s vintage-priemyselným vzhľadom. V žiarovke je miesto pre šesť... viac informácií »
Art deco závesná lampa matná mosadz 6-svetiel - Sydney
Značka: QAZQA
105 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto je veľmi zvláštny pútač pozornosti, Sydney je 6-žiarovková závesná lampa s vintage-priemyselným vzhľadom. V žiarovke je miesto pre šesť...

Toto je veľmi zvláštny pútač pozornosti, Sydney je 6-žiarovková závesná lampa s vintage-priemyselným vzhľadom. V žiarovke je miesto pre šesť rôznych svetelných zdrojov s výbojkou E27 (max. 60 Watt), ktoré si musíte ešte objednať zvlášť. Svietidlo má priemer 75 cm a dĺžku zavesenia až 150 cm, ramená svietidla sú tiež otočné, aby ste mohli meniť rozloženie svetla. Montážna doska má priemer 12 cm a výšku 2,5 cm. Sydney je navyše vhodný na použitie s externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Chcete svojmu domovu dodať jedinečnú atmosféru? Potom choďte do Sydney domov!
Tento neodolateľný výrobok Art deco závesná lampa matná mosadz 6-svetiel možno zaobstarať už dnes tu na našom webe umiestnený v kategórii zavesne lampy. Teraz môžete kúpiť kvalitné produkty z našej rubriky za najlepšie ceny. Významný výrobca QAZQA môže ponúkať vysoko kvalitný sortiment. Môžete sa presvedčiť sami!

Tento dizajnový tovar Art deco závesná lampa matná mosadz 6-svetiel - Sydney od spoľahlivej značky QAZQA možno zohnať práve teraz na našej webovej stránke za priaznivú cenu. Akčné ceny už od 105 EUR.