Art Deco závesná lampa čierna so zlatým sklom 7 svetiel – Pallon

Potrebujete pútač do haly? Už nehľadajte! Náš Pallon má wow faktor. Závesné svietidlo v štýle Art Deco, ktoré je zakončené 7 zlatými sklenenými... viac informácií »
Art Deco závesná lampa čierna so zlatým sklom 7 svetiel - Pallon
Značka: QAZQA
309 EUR
Overiť dostupnosť »
Potrebujete pútač do haly? Už nehľadajte! Náš Pallon má wow faktor. Závesné svietidlo v štýle Art Deco, ktoré je zakončené 7 zlatými sklenenými...

Potrebujete pútač do haly? Už nehľadajte! Náš Pallon má wow faktor. Závesné svietidlo v štýle Art Deco, ktoré je zakončené 7 zlatými sklenenými guľami a čiernym svietidlom. Vďaka zlatu je veľmi šik a zaisťuje, že vo vašej hale upúta naozaj pozornosť. Výška lampy je 300 cm a jej celkový priemer je 65 cm. Dĺžka šnúry svietidla je 277,5 cm. Upozorňujeme, že tento art deco must have je dodávaný bez svetelných zdrojov, takže si ho objednajte so sebou! Poskytnite sedem svetelných zdrojov E27 s výkonom až 25 wattov a dokončite svoj Pallon! Je stmievateľný aj externým stmievačom (napr. nástenným vypínačom). Upútajte pozornosť vo svojom dome alebo kancelárii s týmto 7-svetlým Pallon!
Kvalitný a veľmi žiadaný výrobok Art Deco závesná lampa máte možnosť nakúpiť jednoducho tu u nás v známej sekcii zavesne lampy! Teraz nájdete ešte podobné produkty z tejto populárnej rubriky v bezva akcii. Treba hľadáte niečo iné, máme toho viac! Máme v ponuke viac skvelých výrobkov od dodávateľa QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Populárny výrobca medzi zákazníkmi QAZQA pre svojich zákazníkov poskytuje prémiový sortiment Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme.

Dizajnový produkt Art Deco závesná lampa čierna so zlatým sklom 7 svetiel - Pallon s osvedčenou značkou QAZQA ľahko zaobstaráte v našej ponuke za dobrú cenu! Výhodne za 309 EUR.