Archio Jaika závesná lampa, 3 zdroje, mosadz

Tento dizajnový tovar ide zohnať okrem iného tu na webe v známej sekcii závesné svietidlá! Zaobstarajte si výnimočné produkty zo spomínanej sekcie... viac informácií »
Archio Jaika závesná lampa
Značka: Arcchio
70 EUR110 EUR Zľava -36%
Overiť dostupnosť »
Tento dizajnový tovar ide zohnať okrem iného tu na webe v známej sekcii závesné svietidlá! Zaobstarajte si výnimočné produkty zo spomínanej sekcie...

Tento dizajnový tovar ide zohnať okrem iného tu na webe v známej sekcii závesné svietidlá! Zaobstarajte si výnimočné produkty zo spomínanej sekcie za skvelú cenu. Vedúci dodávateľ Arcchio môže ponúkať skvelý tovar. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke!
Nosníkové závesné svietidlo Jaika v mosadznej farbe s tromi hliníkovými tienidlami Jaika je ideálna na osvetlenie povrchu stola v kuchyni alebo jedálni, ale dá sa tiež použiť na osvetlenie jedálneho pultu. Tienidlá sú vyrobené z ľahkého hliníka, ktorý má povrchovú úpravu v mosadznej farbe, a preto vyžaruje extra teplé svetlo. Medzi objímkou žiarovky a skutočným tieňom je priezor, cez ktorý môže uniknúť svetlo, čo sa považuje za veľmi efektívne. LED žiarovky s filamentovou technológiou sú nielen úsporné z hľadiska spotreby energie a dlhotrvajúce, ale vynikajúco dopĺňajú aj dizajn závesnej lampy s tromi svetelnými zdrojmi.

Tento výnimočný produkt Archio Jaika závesná lampa, 3 zdroje, mosadz s osvedčenou značkou Arcchio pohodlne zaobstaráte v našej internetovej ponuke v zľave! Výhodne za super cenu 70 EUR.