Arcchio Yasna zapustené svetlo, 3-plameňové čierna

Trojplamenné zapustené svietidlo Yasna v pieskovej čiernej farbe so štvorcovým dizajnom Zapustené bodové svetlo Yasna má moderný, hranatý dizajn a... viac informácií »
Arcchio Yasna zapustené svetlo
Značka: Arcchio
119,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Trojplamenné zapustené svietidlo Yasna v pieskovej čiernej farbe so štvorcovým dizajnom Zapustené bodové svetlo Yasna má moderný, hranatý dizajn a...

Trojplamenné zapustené svietidlo Yasna v pieskovej čiernej farbe so štvorcovým dizajnom Zapustené bodové svetlo Yasna má moderný, hranatý dizajn a má svorku pre rýchle pripojenie WAGO. Táto svorka umožňuje bezskrutkovú inštaláciu žiarovky, pretože má odolný, bezpečný a pružinový mechanizmus bez použitia nástrojov. Yasna má tri zásuvky, ktoré môžu byť vybavené žiarovkami GU10 ES111 a ktoré je možné sklopiť v dvoch rôznych smeroch. Svietidlo je obzvlášť vhodné na štýlové osvetlenie obchodov, ale je možné ho bez námahy použiť aj v súkromných miestnostiach. Ak je to potrebné, dá sa kombinovať s inými svetlami v sérii, aby sa vytvoril harmonický celkový obraz.
Výnimočný tovar Arcchio Yasna zapustené svetlo, 3-plameňové čierna možno kúpiť jednoducho tu na stránkach v známej rubrike vysokonapäťové zapustené svietidlá 230 v! Teraz získate obľúbené produkty z tejto kateógrie za super cenu!

Zľavový tovar Arcchio Yasna zapustené svetlo, 3-plameňové čierna od spoločnosti s úžasnou reputáciou Arcchio môžete zaobstarať aktuálne na webe so zľavou! V súčasnosti za cenu 119,90 EUR.