Arcchio Vince stropné svietidlo, 36 x 14 cm biela

Unikátny tovar Arcchio Vince stropné svietidlo, 36 x 14 cm biela možno získať bezstarostne na stránkach v obľúbenej rubrike stropné svietidlá!... viac informácií »
Arcchio Vince stropné svietidlo
Značka: Arcchio
120 EUR170 EUR Zľava -29%
Overiť dostupnosť »
Unikátny tovar Arcchio Vince stropné svietidlo, 36 x 14 cm biela možno získať bezstarostne na stránkach v obľúbenej rubrike stropné svietidlá!...

Unikátny tovar Arcchio Vince stropné svietidlo, 36 x 14 cm biela možno získať bezstarostne na stránkach v obľúbenej rubrike stropné svietidlá! Pripravili sme pre vás skvelé výrobky z tejto rubriky za priaznivú cenu.
Stropné svietidlo Vince s tromi zdrojmi s lineárnym dizajnom a s naklápacími bodovými svetlami Obdĺžnikové stropné svietidlo Vince má moderný vzhľad a štýlové farby. Zatiaľ čo bol kovový kryt navrhnutý v bielej farbe, zdroje svetla boli vybavené čiernym rámikom. Jednoduchý dizajn je možné používať nielen v súkromných miestnostiach, ale zaujme aj v komerčnom sektore. Tri objímky GU10 môžu byť vybavené trvalými žiarovkami LED a môžu sa tiež ľubovolne nakláňať. Flexibilita zdrojov svetla je veľmi výhodná, aby bolo možné zdôrazniť určité objekty. – s vysokokvalitnou, pripájacou svorkou bez skrutiek na rýchlu inštaláciu (dlhodobý, bezpečný pružinový mechanizmus, ktorý si nevyžaduje náradie)

Veľmi jedinečný produkt Arcchio Vince stropné svietidlo, 36 x 14 cm biela od výrobcu Arcchio máte možnosť nakúpiť u nás právě za výpredajovú cenu! Iba teraz za 120 EUR.