Arcchio Taneja zapustené svetlo, 2-plameňové biela

Dva plamene zapustené bodové svetlo Taneja vyrobené z ocele v pieskovo bielej farbe Zapustené bodové svetlo Tenaja je vhodné na súkromné použitie aj... viac informácií »
Arcchio Taneja zapustené svetlo
Značka: Arcchio
69,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dva plamene zapustené bodové svetlo Taneja vyrobené z ocele v pieskovo bielej farbe Zapustené bodové svetlo Tenaja je vhodné na súkromné použitie aj...

Dva plamene zapustené bodové svetlo Taneja vyrobené z ocele v pieskovo bielej farbe Zapustené bodové svetlo Tenaja je vhodné na súkromné použitie aj na obchodné účely. Má teleso kvádrového svietidla, ktoré má dve objímky pre žiarovky GU10, ktoré sa dajú vyklopiť v dvoch smeroch. Bodové svetlo je možné ľahko namontovať pomocou rýchloupínacej svorky WAGO, pretože sa dá vykonať bez skrutiek a má odolný, bezpečný a pružinový mechanizmus bez použitia nástrojov. Elegantný dizajn zapusteného bodového svetla Tenaja nájde svoje ideálne miesto na chodbe, ale je ideálny aj ako osvetlenie obchodov. Pre ucelený celkový obraz je možné ho kombinovať s inými svetlami v jeho sérii.Zľavnený výrobok Arcchio Taneja zapustené svetlo, 2-plameňové biela máte možnosť nakúpiť aktuálne tu na webe v známej rubrike vysokonapäťové zapustené svietidlá 230 v. Teraz kúpite ešte ďalšie produkty v spomínanej kategórii vo výpredajovej akcii! Náš sortiment je ale široký, pozrite sa tiež na viac skvelých produktov od dodávateľa Arcchio. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbená značka zákazníkov Arcchio dlhodobo dodáva kvalitný tovar. A to je ešte len začiatok!

Veľa podarený produkt Arcchio Taneja zapustené svetlo, 2-plameňové biela od značky s dlhou tradíciou Arcchio pohodlne zaobstaráte aktuálne na webe za super peniaze! Teraz nakúpite za 69,90 EUR.