Arcchio Tadej závesná lampa 1p. 30 cm čierno-biela

Jedno-plameňová závesná lampa Tadej s lievikovitým kovovým tienidlom v čiernej Lampa Tadej je ideálna ako kuchynská lampa a dokáže krásne osvetliť... viac informácií »
Arcchio Tadej závesná lampa 1p. 30 cm čierno-biela
Značka: Arcchio
100 EUR
Overiť dostupnosť »
Jedno-plameňová závesná lampa Tadej s lievikovitým kovovým tienidlom v čiernej Lampa Tadej je ideálna ako kuchynská lampa a dokáže krásne osvetliť...

Jedno-plameňová závesná lampa Tadej s lievikovitým kovovým tienidlom v čiernej Lampa Tadej je ideálna ako kuchynská lampa a dokáže krásne osvetliť stôl. Tienidlo je vyrobené výlučne z kovu a pripomína lievik, ktorý sa otáča nahor, a končí v úzkej tyči. Keďže je závesná lampa vyrobená z kovu, a preto je nepriehľadná na miestach, kde sa nachádza kov, tienidlo na lampu slúži súčasne ako reflektor, ktorý sústreďuje svetlo a vyžaruje ho so zvýšenou silou na miesta pod ním. To vytvára skutočne útulné svetlo pre obytnú a jedálenskú oblasť. Biela vnútorná strana tienidla decentne kontrastuje s čiernym vonkajším povrchom na kovovom povrchu závesnej lampy a celkový dizajn dobre zapadá do moderných štýlov s určitým purizmom. Tento kvalitný a lacný produkt Arcchio Tadej závesná lampa 1p. 30 cm môžete nakúpiť bez ťažkostí na našom webe v známej sekcii závesné svietidlá. Získajte výnimočné produkty vo spomínanej sekcii jednoducho online! Tento výnimočný výrobca Arcchio má v stálej ponuke špičkový tovar. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu!

Tento obľúbený produkt Arcchio Tadej závesná lampa 1p. 30 cm čierno-biela od výrobcu so zárukou kvality Arcchio je možné nakúpiť u nás za úžasnú cenu. Práve teraz len za 100 EUR.