Arcchio Solomia LED stropná lampa IP44 3 000 K

Okrúhla stropná LED lampa Solomia z bieleho skla, IP44 Biela stropná lampa je vhodná na mnohé účely a je zdrojom svetla, ktorý sa dá obzvlášť dobre... viac informácií »
Arcchio Solomia LED stropná lampa IP44 3 000 K
Značka: Arcchio
55 EUR90 EUR Zľava -39%
Overiť dostupnosť »
Okrúhla stropná LED lampa Solomia z bieleho skla, IP44 Biela stropná lampa je vhodná na mnohé účely a je zdrojom svetla, ktorý sa dá obzvlášť dobre...

Okrúhla stropná LED lampa Solomia z bieleho skla, IP44 Biela stropná lampa je vhodná na mnohé účely a je zdrojom svetla, ktorý sa dá obzvlášť dobre používať v kúpeľni, pretože spĺňa predpoklady ochrannej triedy IP44. Nečistoty a vlhkosť nemôžu lampu poškodiť. Okrúhly tvar svietidla, ako aj sklenený materiál a biely povrch robia zo svietidla Solomia aj z hľadiska vzhľadu univerzálny zdroj svetla, ktorý stelesňuje príjemnú jednoduchosť. Technológia LED nielenže zabezpečuje dobrú svietivosť, ale aj optimálnu účinnosť.
Tento unikátny produkt obstaráte práve teraz tu na webe zaradený v kategórii stropné svietidlá. Máme pre vás kvalitné produkty z tejto známej rubriky za internetové ceny.

Tento skvelý produkt Arcchio Solomia LED stropná lampa IP44 3 000 K od skvelého výrobcu Arcchio jednoducho zoženiete na našich stránkach teraz v bezva akcii! Cena od 55 EUR.