Arcchio Samsa nástenná lampa, 2-pl., biela

Elegantné nástenné svietidlo Samsa Nástenné svietidlo Samsa kombinuje eleganciu a jednoduchú modernosť. Lampa sa skladá zo štvorcového svietidla. Je... viac informácií »
Arcchio Samsa nástenná lampa
Značka: Arcchio
28 EUR35 EUR Zľava -20%
Overiť dostupnosť »
Elegantné nástenné svietidlo Samsa Nástenné svietidlo Samsa kombinuje eleganciu a jednoduchú modernosť. Lampa sa skladá zo štvorcového svietidla. Je...

Elegantné nástenné svietidlo Samsa Nástenné svietidlo Samsa kombinuje eleganciu a jednoduchú modernosť. Lampa sa skladá zo štvorcového svietidla. Je vyrobený z hliníka a nie je priesvitný. Svetlo tak môže unikať iba smerom dole a hore. Týmto sa v miestnosti nastavia úžasné svetelné akcenty. Lampa môže slúžiť ako večerné osvetlenie v obývacej izbe. Môže byť tiež inštalovaný na chodbe. Vďaka jednoduchému dizajnu je možné svietidlo integrovať do rôznych prostredí. Kvalitný a veľmi žiadaný produkt získate ľahko na webe v populárnej rubrike nástenné svietidlá. Teraz nájdete akčné výrobky z tejto známej kategórie v akcii!

Obľúbený a akčný produkt Arcchio Samsa nástenná lampa, 2-pl., biela od dodávateľa tovaru Arcchio môžete dostať bezpečne online za skvelú cenu. Práve teraz len za 28 EUR.