Arcchio Samsa nástenná lampa, 1-pl., čierna

Nástenné svietidlo Samsa s jednoduchým, ale efektným dizajnom Moderné nástenné svietidlo Samsa pozostáva z čierneho tienidlo na lampu, ktoré je... viac informácií »
Arcchio Samsa nástenná lampa
Značka: Arcchio
20 EUR25 EUR Zľava -20%
Overiť dostupnosť »
Nástenné svietidlo Samsa s jednoduchým, ale efektným dizajnom Moderné nástenné svietidlo Samsa pozostáva z čierneho tienidlo na lampu, ktoré je...

Nástenné svietidlo Samsa s jednoduchým, ale efektným dizajnom Moderné nástenné svietidlo Samsa pozostáva z čierneho tienidlo na lampu, ktoré je pripevnené k nástennému držiaku v zlatej farbe. Celkový vzhľad žiarovky je veľmi kompaktný a zdržanlivý. Vďaka tomu je Samsa vhodná ako doplnkové osvetlenie v obývacej izbe alebo na chodbe, pretože lampa je vždy nenápadne v pozadí. Dizajn svietidla je moderný a moderný, takže sa perfektne hodí do moderného domu.
Veľmi žiadaný produkt je na získanie práve na našich stránkach v kategórii nástenné svietidlá. Máme pre vás podobné kusy z tejto známej kategórie za skvelú cenu.

Tento lacný tovar Arcchio Samsa nástenná lampa, 1-pl., čierna od obľúbenej značky Arcchio jednoducho nájdete teraz za outletovú cenu. Akčné ceny už od 20 EUR.