Arcchio Renko závesná lampa, koľajnica, čierna

Obľúbený a akčný produkt Arcchio Renko závesná lampa, koľajnica, čierna môžete dostať jednoducho tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej... viac informácií »
Arcchio Renko závesná lampa
Značka: Arcchio
30 EUR40 EUR Zľava -25%
Overiť dostupnosť »
Obľúbený a akčný produkt Arcchio Renko závesná lampa, koľajnica, čierna môžete dostať jednoducho tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej...

Obľúbený a akčný produkt Arcchio Renko závesná lampa, koľajnica, čierna môžete dostať jednoducho tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii vysokonapäťové koľajnicové systémy! Vyhľadajte si nové kúsky zo spomínanej sekcie vo výhodnej akcii! Predná značka Arcchio pre svojich zákazníkov ponúka skvelý sortiment. Máme toho pre vás viac, máme v ponuke však tiež viac skvelých výrobkov od značky Arcchio. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Pieskovo-čierne závesné svetlo Renko pre 1-fázový koľajový systém v modernom dizajne Vďaka svojmu jemnému vzhľadu je závesná lampa Renko ideálna pre najrôznejšie štýly zariaďovania. Je vyrobený z hliníka a plastu a je udržiavaný v pieskovej čiernej farbe, čo mu dodáva elegantný vzhľad. Na úzkom zavesení sedí tienidlo na lampu, ktoré zaručuje jeho polkruhový formát bez oslnenia. Vo vnútri je možné použiť žiarovku GU10, ktorá vytvára správne svetlo a harmonickú atmosféru. Závesné svietidlo Renko je možné integrovať do systému 1-fázovej lišty, čo mu dáva určitú flexibilitu. Ak je to potrebné, dá sa kombinovať s inými svetlami, čím sa vytvorí harmonický celkový obraz. Ich dosť nenápadný vzhľad vytvára atraktívne akcenty na stropoch bytov a bez námahy sa integruje do zvyšku nábytku.

Tento dizajnový výrobok Arcchio Renko závesná lampa, koľajnica, čierna od známeho dodávateľa Arcchio máte možnosť nájsť momentálne na webe naozaj výhodne. Lacno za 30 EUR.
Ďalšie produkty z kategórie Vysokonapäťové koľajnicové systémy