Arcchio Mourice nástenná LED, IP44, chróm, 55 cm

LED nástenné svietidlo Mourice do kúpeľne: elegantná kombinácia saténového akrylu a lesklého chrómu Mourice má podlhovastý tvar, a preto sa dá... viac informácií »
Arcchio Mourice nástenná LED
Značka: Arcchio
60 EUR130 EUR Zľava -54%
Overiť dostupnosť »
LED nástenné svietidlo Mourice do kúpeľne: elegantná kombinácia saténového akrylu a lesklého chrómu Mourice má podlhovastý tvar, a preto sa dá...

LED nástenné svietidlo Mourice do kúpeľne: elegantná kombinácia saténového akrylu a lesklého chrómu Mourice má podlhovastý tvar, a preto sa dá veľmi dobre umiestniť nad zrkadlo. Plastové tienidlo je saténované pre príjemné rozloženie svetla a hliníková konzola má lesklý chrómovaný povrch, ktorý má ušľachtilý nádych a hodí sa k väčšine armatúr v kúpeľni. Svetlo teplých bielych LED je tiež presvedčivé svojou dobrou účinnosťou, takže aj napriek vynikajúcemu osvetleniu sa spotrebuje len málo elektriny. Vďaka triede ochrany IP44 je nástenné svietidlo Mourice LED s dobrým utesnením vhodným zdrojom svetla pre vlhké miestnosti v obytných priestoroch, najmä pre kúpeľne. Tento akčný a v zľave produkt Arcchio Mourice nástenná LED, IP44, chróm, 55 cm dá sa zaobstarať bezprostredne tu na našich stránkach v známej kategórii nástenné svietidlá! Nájdite si ešte iné produkty z tejto populárnej kategórie za skvelú cenu!

Nový produkt Arcchio Mourice nástenná LED, IP44, chróm, 55 cm od nášho popredného výrobcu Arcchio jednoducho nájdete tady teraz so zľavou. Teraz za akčnú cenu 60 EUR.