Arcchio Mourice nástenná LED, IP44, chróm, 35 cm

Moderný vzhľad kúpeľne: nástenné svietidlo LED Mourice v predĺženom tvare, IP44 Saténované akrylové tienidlo tejto LED nástennej lampy má... viac informácií »
Arcchio Mourice nástenná LED
Značka: Arcchio
55 EUR100 EUR Zľava -45%
Overiť dostupnosť »
Moderný vzhľad kúpeľne: nástenné svietidlo LED Mourice v predĺženom tvare, IP44 Saténované akrylové tienidlo tejto LED nástennej lampy má...

Moderný vzhľad kúpeľne: nástenné svietidlo LED Mourice v predĺženom tvare, IP44 Saténované akrylové tienidlo tejto LED nástennej lampy má polkruhový tvar a je doplnené nástenným rámom z hliníka s lesklou pochrómovanou povrchovou úpravou. Výsledkom je vzhľad, ktorý je šitý na mieru pre použitie v kúpeľni alebo na toalete pre hostí, pretože armatúry do umývadiel a podobne sú väčšinou vyrobené z jemného chrómu a navyše majú krásny lesk. Svetlo je distribuované celkom pekne a rovnomerne cez saténový kryt, ktorý harmonicky podčiarkuje príjemnú atmosféru. LED diódy nástenného svetla navyše svietia dobrou účinnosťou, takže jasné svetlo ide ruka v ruke s nízkou spotrebou energie. Výnimočný tovar Arcchio Mourice nástenná LED, IP44, máte možnosť nakúpiť okrem iného tu na stránkach v známej rubrike nástenné svietidlá. Teraz môžete nájsť obľúbené produkty z tejto populárnej sekcie za výpredajovú cenu.

Veľmi žiadaný kus Arcchio Mourice nástenná LED, IP44, chróm, 35 cm od popredného výrobcu Arcchio je k dostaniu práve teraz stále výhodne! Výhodne za cenu 55 EUR.