Arcchio Mitari podhľadové LED svietidlo, čierna

Praktické LED svietidlo do skrinky Mitari v čiernom prevedení Osvetľovacie svetlo do skrinky Mitari LED je vyrobené z hliníka a má biely plastový kryt,... viac informácií »
Arcchio Mitari podhľadové LED svietidlo
Značka: Arcchio
55 EUR90 EUR Zľava -39%
Overiť dostupnosť »
Praktické LED svietidlo do skrinky Mitari v čiernom prevedení Osvetľovacie svetlo do skrinky Mitari LED je vyrobené z hliníka a má biely plastový kryt,...

Praktické LED svietidlo do skrinky Mitari v čiernom prevedení Osvetľovacie svetlo do skrinky Mitari LED je vyrobené z hliníka a má biely plastový kryt, ktorý umožňuje rovnomerné vyžarovanie svetla do okolia. Puzdro bolo pokryté čiernou povrchovou úpravou a dodáva žiarovke nápadný vzhľad. Špeciálnou vecou Mitari je integrovaná zásuvka, ktorou je možné nabíjať zariadenia a ktorá je v pracovnej oblasti veľmi praktická. Teplé biele LED diódy šetria elektrinu a vyžarujú príjemné svetlo, ktoré sa môže úžasne šíriť po pracovnej doske pod ním. V zľave produkt môžete dostať bezstarostne u nás umiestnený v kategórii nábytkové osvetlenie! Teraz si môžete vybrať obľúbené kúsky v spomínanej kategórii v bezva akcii. Predný dodávateľ Arcchio pre vás vyrába kvalitné výrobky.

Unikátny kus Arcchio Mitari podhľadové LED svietidlo, čierna od top značky Arcchio ľahko nájdete tu teraz práve stále výhodne! Práve teraz za cenu 55 EUR.