Arcchio Metin LED zrkadlová lampa, IP44, 68 cm

Podlhovastá LED zrkadlová lampa Metin s reflexným povrchom vo vysokom lesku v chróme a IP44 Metin presviedča veľmi moderným chrómovým dizajnom, ktorý... viac informácií »
Arcchio Metin LED zrkadlová lampa
Značka: Arcchio
100 EUR150 EUR Zľava -33%
Overiť dostupnosť »
Podlhovastá LED zrkadlová lampa Metin s reflexným povrchom vo vysokom lesku v chróme a IP44 Metin presviedča veľmi moderným chrómovým dizajnom, ktorý...

Podlhovastá LED zrkadlová lampa Metin s reflexným povrchom vo vysokom lesku v chróme a IP44 Metin presviedča veľmi moderným chrómovým dizajnom, ktorý v kombinácii s triedou ochrany IP44, ktorá predstavuje ochranu proti striekajúcej vode, robí zo svetla vhodný zdroj svetla pre zrkadlo v kúpeľni, pretože veľa kúpeľňových armatúr je navyše pochrómovaných chrómom, aby sa svetlo mohlo prispôsobiť existujúcim interiérom. Cesta pekne dokončená. Tvar je jemný a jemný, predĺžené ľahké telo je veľmi úzke a má saténový akrylový kryt cez zdroje svetla pre jemné rozloženie svetla. Vzhľadom na dosť veľkú šírku je možné do správneho svetla vložiť aj väčšie zrkadlo s nástenným LED svetlom. Technológia diódy vyžarujúcej svetlo predstavuje moderné osvetlenie so zdrojom svetla s dlhou životnosťou a dobrou účinnosťou s príslušnou svietivosťou. Často hľadaný produkt Arcchio Metin LED zrkadlová lampa, IP44, môžete nájsť bezstarostne tu na našich stránkach v populárnej rubrike nástenné svietidlá. Pozrite sa na ešte ostatné produkty z tejto známej rubriky z pohodlia domova! Máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás taky ďalšie vybrané kúsky od výrobcu Arcchio. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vehlasný dodávateľ Arcchio dlhodobo ponúka vynikajúci tovar. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke!

V zľave tento tovar Arcchio Metin LED zrkadlová lampa, IP44, 68 cm od obľúbenej značky so zárukou kvality Arcchio ľahko môžete nájsť aktuálne na našej webovej stránke za skvelú cenu. V súčasnosti za skvelú cenu 100 EUR.