Arcchio Maruba nástenná lampa, 2-pl., biela

Výnimočný produkt možno zakúpiť bez ťažkostí tu na webe v sekcii nástenné svietidlá. Vyberte si akčné produkty zo spomínanej sekcie za super... viac informácií »
Arcchio Maruba nástenná lampa
Značka: Arcchio
40 EUR50 EUR Zľava -20%
Overiť dostupnosť »
Výnimočný produkt možno zakúpiť bez ťažkostí tu na webe v sekcii nástenné svietidlá. Vyberte si akčné produkty zo spomínanej sekcie za super...

Výnimočný produkt možno zakúpiť bez ťažkostí tu na webe v sekcii nástenné svietidlá. Vyberte si akčné produkty zo spomínanej sekcie za super peniaze.
Jednoduché nástenné svietidlo Maruba s dvojitým smerom žiarenia Nástenné svietidlo Maruba sa prezentuje ako nádherné svetlo a svetlo. Púzdro je vyrobené z hliníka a má bielu povrchovú úpravu. Toto dáva svetlu jednoduchý vzhľad, ktorý je možné integrovať do takmer každej koncepcie miestnosti. Maruba sa môže dobre prezentovať nielen v súkromnom, ale aj v komerčnom sektore. Prichádza na svoje, keď je pripevnený v kombinácii s inými svetlami z rovnakej série.

Tento výnimočný produkt Arcchio Maruba nástenná lampa, 2-pl., biela od dodávateľa tovaru Arcchio nájdete práve dnes skutočne lacno. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 40 EUR.