Arcchio Maruba nástenná lampa, 1-pl., zlatá

Ušľachtilé nástenné svietidlo Maruba s nepriamym osvetlením Nástenné svietidlo Maruba prichádza v zlatom prevedení a presvedčí moderným vzhľadom.... viac informácií »
Arcchio Maruba nástenná lampa
Značka: Arcchio
28 EUR35 EUR Zľava -20%
Overiť dostupnosť »
Ušľachtilé nástenné svietidlo Maruba s nepriamym osvetlením Nástenné svietidlo Maruba prichádza v zlatom prevedení a presvedčí moderným vzhľadom....

Ušľachtilé nástenné svietidlo Maruba s nepriamym osvetlením Nástenné svietidlo Maruba prichádza v zlatom prevedení a presvedčí moderným vzhľadom. Prípad bol vyrobený z eloxovaného hliníka a dostal zlatú povrchovú úpravu, čo dodáva Marube luxusný charakter. Tento nádherný svetelný zdroj vyžaruje nepriame svetlo smerom hore, ktoré osvetľuje stenu. Tak vzniknú v miestnosti nádherné svetelné efekty, ktoré si nielen prídu na svoje v domácnostiach, ale aj v komerčných priestoroch.
Tento žiadaný produkt Arcchio Maruba nástenná lampa, 1-pl., ide získať aktuálne tu na webe zaradený v rubrike nástenné svietidlá. Teraz si môžete zaobstarať nové produkty z našej sekcie za rozumné peniaze. Známy dodávateľ Arcchio dlhodobo ponúka kvalitný tovar. Nebojte, v ponuke toho máme viac, pozrite sa tiež na ďalšie kvalitné produkty od dodávateľa Arcchio. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento žiadaný tovar Arcchio Maruba nástenná lampa, 1-pl., zlatá od kvalitnej spoločnosti Arcchio k dispozícii v našej ponuke výhodne! Stojí teraz u nás 28 EUR.