Arcchio Marlie stropné LED svietidlo IP44, 4 000 K

Často hľadaný tovar Arcchio Marlie stropné LED svietidlo IP44, 4 000 K máte možnosť dostať aktuálne na našom webe v populárnej sekcii stropné... viac informácií »
Arcchio Marlie stropné LED svietidlo IP44
Značka: Arcchio
55 EUR90 EUR Zľava -39%
Overiť dostupnosť »
Často hľadaný tovar Arcchio Marlie stropné LED svietidlo IP44, 4 000 K máte možnosť dostať aktuálne na našom webe v populárnej sekcii stropné...

Často hľadaný tovar Arcchio Marlie stropné LED svietidlo IP44, 4 000 K máte možnosť dostať aktuálne na našom webe v populárnej sekcii stropné svietidlá. Teraz kúpite ešte iné produkty v spomínanej rubrike za najnižšiu cenu!
Okrúhla stropná LED lampa Marlie z bieleho skla, IP44 Stropná lampa LED Marlie je krásne a všestranné svetlo do vlhkých miestností každého druhu, pretože vyzerá príjemne jednoducho s okrúhlym tvarom, diskrétnym skleneným tienidlom a povrchom v bielej, ktorá vyhovuje takmer každému prostrediu. Vďaka ochrannej triede IP44 je možné ho používať v kúpeľniach a iných vlhkých oblastiach bez akýchkoľvek obáv, pretože nečistoty a vlhkosť nemôžu svetlo vďaka dobrému tesneniu poškodiť. Trvale nainštalované diódy LED sú efektívne, a preto ponúkajú konkrétne výhody z hľadiska úspory elektrickej energie. Okrem toho sa ukazujú aj ako odolné zdroje svetla.

Tento dizajnový produkt Arcchio Marlie stropné LED svietidlo IP44, 4 000 K originál od výrobcu Arcchio ide zaobstarať aktuálne na webe za výborné peniaze! Výhodne za super cenu 55 EUR.