Arcchio Maribell stropné bodové, hliník, biela

Vysokokvalitný výrobok Arcchio Maribell stropné bodové, hliník, biela možno získať pohodlne na webe v známej rubrike bodové svetlá. Teraz si... viac informácií »
Arcchio Maribell stropné bodové
Značka: Arcchio
28 EUR35 EUR Zľava -20%
Overiť dostupnosť »
Vysokokvalitný výrobok Arcchio Maribell stropné bodové, hliník, biela možno získať pohodlne na webe v známej rubrike bodové svetlá. Teraz si...

Vysokokvalitný výrobok Arcchio Maribell stropné bodové, hliník, biela možno získať pohodlne na webe v známej rubrike bodové svetlá. Teraz si môžete kúpiť nové kúsky vo spomínanej sekcii v bezva akcii! Obľúbená značka zákazníkov Arcchio môže ponúknuť top výrobky A tu je dôkaz! To však nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac! Samozrejme, máme v ponuke viac tovaru značky Arcchio. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Otočné stropné bodové svietidlo Maribell vyrobené z hliníka Biele stropné bodové svietidlo Maribell sa vyznačuje kompaktným dizajnom. Na okrúhlu stropnú dosku je pripevnený jediný reflektor. To je možné flexibilne zosúladiť. To znamená, že každý roh v miestnosti môže byť cielene osvetlený. Stropný bod je vhodný na nastavenie efektných svetelných akcentov alebo na samostatné osvetlenie predmetov. Ak je miesto umiestnené v skupine, môže osvetliť aj celú miestnosť.

Tento skvelý výrobok Arcchio Maribell stropné bodové, hliník, biela od spoľahlivej značky Arcchio môžete si kúpiť v súčasnosti v zľave. Produkt je v súčasnosti v predaji za 28 EUR.