Arcchio Lysander LED panel, CCT, 62 cm, biela

Stmievateľné LED stropné svetlo Lysander v štvorcovom tvare, farba svetla je nastaviteľná Toto LED stropné svetlo, ktoré vyzerá ako panel, zaujme... viac informácií »
Arcchio Lysander LED panel
Značka: Arcchio
170 EUR
Overiť dostupnosť »
Stmievateľné LED stropné svetlo Lysander v štvorcovom tvare, farba svetla je nastaviteľná Toto LED stropné svetlo, ktoré vyzerá ako panel, zaujme...

Stmievateľné LED stropné svetlo Lysander v štvorcovom tvare, farba svetla je nastaviteľná Toto LED stropné svetlo, ktoré vyzerá ako panel, zaujme jednoduchým, nadčasovým vzhľadom a vysokou funkčnosťou. Technické vlastnosti spočívajú v možnosti prispôsobenia jasu LED diód a ich farba svetla podľa potreby. Obe funkcie je možné aktivovať pomocou dodaného diaľkového ovládača a môžete si vybrať medzi farbami svetla teplá biela, univerzálna biela a denné svetlo. Týmto spôsobom je možné nastaviť domáci prízvuk a vytvoriť vhodné svetlo pre prácu v kancelárii inokedy. LED stropné svetlo, ktoré je nielen dobre prijaté pre súkromné použitie, ale boduje aj svojimi výhodami v komerčnom prostredí! – s vysoko kvalitnou bezskrutkovou svorkou rýchleho pripojenia (odolný, bezpečný a pružinový mechanizmus bez použitia nástrojov) Super produkt Arcchio Lysander LED panel, CCT, 62 cm, biela ide nakúpiť ľahko tu u nás v známej sekcii led-panely! Teraz môžete získať ďalšie výrobky z tejto obľúbenej sekcie za parádnu cenu! U zákazníkov obľúbená značka Arcchio poskytuje pre svojich zákazníkov prvotriedny tovar. Ponuka platí do vypredania zásob. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelých kúskov od značky Arcchio. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento výnimočný tovar Arcchio Lysander LED panel, CCT, 62 cm, biela od poprednej značky Arcchio ľahko môžete získať teraz za výpredajovú cenu! Na zohnanie práve v akcii za 170 EUR.