Arcchio Lysander LED panel, CCT 119 cm 58 W, biela

Jasne svietiaci LED panel Lysander v obdĺžnikovom tvare, stmievateľný a s variabilnou farba svetla Lysander je vhodný ako na osvetlenie obytných... viac informácií »
Arcchio Lysander LED panel
Značka: Arcchio
190 EUR
Overiť dostupnosť »
Jasne svietiaci LED panel Lysander v obdĺžnikovom tvare, stmievateľný a s variabilnou farba svetla Lysander je vhodný ako na osvetlenie obytných...

Jasne svietiaci LED panel Lysander v obdĺžnikovom tvare, stmievateľný a s variabilnou farba svetla Lysander je vhodný ako na osvetlenie obytných priestorov, tak aj na použitie v pracovných priestoroch. To platí tak pre vizuálny vzhľad, ako aj z technického hľadiska. Z technického hľadiska prichádzajú pri tomto stropnom svietidle s LED diódami do popredia dve funkcie, pretože panel môže nielen meniť jeho jas, ale dá sa variabilne navrhnúť aj farba svetla . Na to, aby ste mohli používať obe funkcie, stačí použiť dodané diaľkové ovládanie a pomocou niekoľkých jednoduchých krokov potom dokážete zvládnuť rôzne situácie. Vďaka tomu je energeticky úsporný panel LED veľmi atraktívnym zdrojom svetla, ktorý je príjemne diskrétny. – s vysoko kvalitnou bezskrutkovou svorkou rýchleho pripojenia (odolný, bezpečný a pružinový mechanizmus bez použitia nástrojov)
Tento vynikajúci kus Arcchio Lysander LED panel, CCT 119 cm 58 W, je dostupný jednoducho na našom webe v obľúbenej kategórii led-panely. Mrknite na akčné produkty v spomínanej rubrike v akcii.

Často vyhľadávaný produkt Arcchio Lysander LED panel, CCT 119 cm 58 W, biela od nášho popredného výrobcu Arcchio môžete zaobstarať aktuálne na našej webovej stránke skutočne výhodne! Teraz za 190 EUR.