Arcchio Leevya stropná lampa 3-pl. biela

Troj žiarovkové stropné svetlo Leevya v bielej farbe Stropné svietidlo Leevya presvedčí štýlom a zdržanlivosťou. Telo žiarovky je vyrobené z... viac informácií »
Arcchio Leevya stropná lampa 3-pl. biela
Značka: Arcchio
110 EUR140 EUR Zľava -21%
Overiť dostupnosť »
Troj žiarovkové stropné svetlo Leevya v bielej farbe Stropné svietidlo Leevya presvedčí štýlom a zdržanlivosťou. Telo žiarovky je vyrobené z...

Troj žiarovkové stropné svetlo Leevya v bielej farbe Stropné svietidlo Leevya presvedčí štýlom a zdržanlivosťou. Telo žiarovky je vyrobené z hliníka a má bielu farbu. Na jeho stropnej konzole sú pripevnené tri valcovité tienidlá. Na vytvorenie pripojeného osvetlenia je možné v každom z troch tienidiel použiť žiarovku GU10. Ale nielen jeho moderný vzhľad a jemná farba robia zo stropného svietidla dokonalého spoločníka, pokiaľ ide o správne osvetlenie obytných priestorov, jeho tienidlá majú aj praktickú funkciu. Každý z nich je možné otočiť a upraviť podľa želania. Existuje teda možnosť veľkoryso osvetliť každý roh v miestnosti.
Dizajnový produkt možno kúpiť okrem iného u nás v sekcii bodové svetlá! Teraz môžete nájsť ostatné produkty v spomínanej rubrike za rozumné peniaze! Dodávateľ Arcchio dlhodobo poskytuje kvalitné výrobky. A to ešte nie je všetko!

Obľúbený a akčný tovar Arcchio Leevya stropná lampa 3-pl. biela od spoľahlivého výrobcu Arcchio je k dispozícii v našej aktuálnej ponuke za výpredajovú cenu! Práve teraz za skvelú cenu 110 EUR.