Arcchio Leevya stropná lampa 2-pl. biela

Dvojplamenové stropné svetlo Leevya v bielej farbe Stropné svietidlo Leevya presvedčí moderným a jednoduchým dizajnom. Je vyrobený z hliníka a... viac informácií »
Arcchio Leevya stropná lampa 2-pl. biela
Dvojplamenové stropné svetlo Leevya v bielej farbe Stropné svietidlo Leevya presvedčí moderným a jednoduchým dizajnom. Je vyrobený z hliníka a...

Dvojplamenové stropné svetlo Leevya v bielej farbe Stropné svietidlo Leevya presvedčí moderným a jednoduchým dizajnom. Je vyrobený z hliníka a držaný v bielej farbe. Na jeho podlhovastej stropnej konzole sú pripevnené dva otočné valcové tienidlá, ktoré umožňujú flexibilné vyrovnanie a zaisťujú, že každý kút v miestnosti môže byť osvetlený. V rámci každého z tienidiel je možné použiť žiarovku GU10, ktorá generuje potrebný jas. Vďaka svojmu kompaktnému a štýlovému dizajnu si stropné svetlo Leevya s dvoma plameňmi ľahko nájde miesto v modernom štýle zariaďovania a nastaví jemné akcenty na stropy v obývacích izbách.
Zľavnený tovar Arcchio Leevya stropná lampa zoženiete práve teraz tu u nás zaradený v sekcii bodové svetlá! Zaobstarajte si úplne nové produkty z tejto známej rubriky v akcii! Významný dodávateľ Arcchio má v ponuke veľmi kvalitné produkty. Treba hľadáte niečo iné, náš sortiment je široký! U nás totiž nájdete viac tovaru značky Arcchio. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Unikátny a žiadaný produkt Arcchio Leevya stropná lampa 2-pl. biela od spoločnosti so zárukou kvality Arcchio máte možnosť zaobstarať v aktuálnej ponuke za mimoriadne nízku cenu. Akčná cena už od 130 EUR.