Arcchio Lasca zapustené LED svetlo, striebrosivá

Strieborné nástenné svietidlo LED Lasca s lichobežníkovým vyžarovaním svetla Nástenné svietidlo Lasca LED zaujme svojím štvorcovým dizajnom a... viac informácií »
Arcchio Lasca zapustené LED svetlo
Značka: Arcchio
90 EUR100 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Strieborné nástenné svietidlo LED Lasca s lichobežníkovým vyžarovaním svetla Nástenné svietidlo Lasca LED zaujme svojím štvorcovým dizajnom a...

Strieborné nástenné svietidlo LED Lasca s lichobežníkovým vyžarovaním svetla Nástenné svietidlo Lasca LED zaujme svojím štvorcovým dizajnom a krytom, ktorý možno farebne integrovať takmer kamkoľvek. Hliníkový kryt má striebornú povrchovú úpravu, ktorá dodáva svietidlu moderný vzhľad. Lasca je dobre chránená proti vetru a poveternostným vplyvom, a preto sa dá výborne použiť aj v oblasti terasy alebo vchodu. Pomocou stmievača s fázovým rezom alebo fázovým uhlom možno dokonca regulovať jas svietidla, takže sa dá v okamihu vytvoriť útulná atmosféra – vo vlastných štyroch stenách aj v podniku. – Teplota bielej farby (3 000 K) – stmievateľné (regulácia fázy a prerušenie fázy) – vhodné na vonkajšie použitie vďaka IP65 – Možnosť priechodného zapojenia Vysoko kvalitný výrobok môžete dostať aktuálne na našom webe v kategórii vstavané nástenné svietidlá! Vyhľadajte si kvalitné výrobky z tejto obľúbenej kategórie v akcii!

Unikátny produkt Arcchio Lasca zapustené LED svetlo, striebrosivá od dodávateľa s dlhou históriou Arcchio pohodlne zoženiete práve tu za skvelú cenu. Stojí teraz u nás 90 EUR.