Arcchio Kejan nástenná LED, IP44, 2-pl. vysoká

Dvojplamenné nástenné svietidlo Kejan LED s triedou ochrany IP44, ideálne pre kúpeľne Kejan je nástenné svietidlo, ktoré má moderný vzhľad, čo nie... viac informácií »
Arcchio Kejan nástenná LED
Značka: Arcchio
65 EUR100 EUR Zľava -35%
Overiť dostupnosť »
Dvojplamenné nástenné svietidlo Kejan LED s triedou ochrany IP44, ideálne pre kúpeľne Kejan je nástenné svietidlo, ktoré má moderný vzhľad, čo nie...

Dvojplamenné nástenné svietidlo Kejan LED s triedou ochrany IP44, ideálne pre kúpeľne Kejan je nástenné svietidlo, ktoré má moderný vzhľad, čo nie je v neposlednom rade spôsobené lesklým chrómovým vzhľadom. Dva valcové tiene sú vyrobené z akrylu, ktorý má zaujímavý dizajn, pretože je zvonka číry a zvnútra saténovaný. To vytvára moderný vzhľad a svetlo je rovnomerne rozložené v miestnosti. Trieda ochrany IP44 s označením odolným proti striekajúcej vode hovorí za použitie v kúpeľniach, kde celkový dizajn dobre ladí s bežnými armatúrami, ktoré majú zvyčajne tiež chrómovaný povrch vo vysokom lesku.
Neodolateľný kus Arcchio Kejan nástenná LED, IP44, ide nakúpiť bez ťažkostí tu na stránkach umiestnený v sekcii nástenné svietidlá! Teraz kúpite podobné kusy v spomínanej kategórii v akcii. Obľúbený výrobca Arcchio pre svojich zákazníkov predáva prémiové výrobky. Môžete sa presvedčiť sami!

Akčný produkt Arcchio Kejan nástenná LED, IP44, 2-pl. vysoká od dodávateľa kvalitných produktov Arcchio ide zohnať momentálne so zľavou! Lacno za 65 EUR.