Arcchio Karam nástenná LED, 36,5 cm, biela

Pohodlné svetlo s nástennou lampou Karam LED v bielom, hranatom prevedení Matný biely povrch hliníkového krytu robí z nástenného LED svietidla Karan... viac informácií »
Arcchio Karam nástenná LED
Značka: Arcchio
90 EUR
Overiť dostupnosť »
Pohodlné svetlo s nástennou lampou Karam LED v bielom, hranatom prevedení Matný biely povrch hliníkového krytu robí z nástenného LED svietidla Karan...

Pohodlné svetlo s nástennou lampou Karam LED v bielom, hranatom prevedení Matný biely povrch hliníkového krytu robí z nástenného LED svietidla Karan takmer univerzálne použiteľný svetelný zdroj, ktorý vie, ako všade poskytnúť nádherné svetelné podmienky s útulným efektom. Kryt je uhlový a otvorený zhora a zdola, zatiaľ čo vpredu je panel. Takto nezažijete žiadne priame svetlo ani oslnenie a namiesto toho môžete ťažiť z veľmi útulného svetla, ktoré uniká hore-dole. Táto forma osvetlenia vyzerá rovnako štýlovo na chodbách ako v spálňach alebo obývacích izbách. Použité LED diódy sú svojou teplou farbou svetla veľmi účinné a zaisťujú dobrý základný jas pri nízkej spotrebe energie. Neodolateľný tovar Arcchio Karam nástenná LED, 36,5 cm, môžete nájsť taktiež na našom webe v populárnej kateogrii nástenné svietidlá. Pripravili sme pre vás kvalitné produkty v spomínanej kategórii v bezva akcii.

Tento lacný produkt Arcchio Karam nástenná LED, 36,5 cm, biela od našej známej značky Arcchio jednoducho zaobstaráte aktuálne za neuveriteľne nízku cenu. Vo skvelej akcii za 90 EUR.