Arcchio Jelle nástenná LED, 43,5 cm, čierna

Tento skvelý výrobok možno získať práve teraz na webe v obľúbenej kategórii nástenné svietidlá! Pripravili sme iné produkty z tejto populárnej... viac informácií »
Arcchio Jelle nástenná LED
Značka: Arcchio
90 EUR110 EUR Zľava -18%
Overiť dostupnosť »
Tento skvelý výrobok možno získať práve teraz na webe v obľúbenej kategórii nástenné svietidlá! Pripravili sme iné produkty z tejto populárnej...

Tento skvelý výrobok možno získať práve teraz na webe v obľúbenej kategórii nástenné svietidlá! Pripravili sme iné produkty z tejto populárnej sekcie za internetové ceny. Čierno-zlaté LED nástenné svietidlo Jelle so zaujímavým tvarom Toto nástenné svietidlo sa veľmi dobre hodí do moderných zariadení so zaobleným dizajnom, ktorý je kombináciou konvexného a konkávneho tvaru. Predný panel má konvexný tvar, zatiaľ čo zadný prvok má konkávny tvar, takže zostáva zreteľne viditeľný a vzniká kombinácia čiernej a zlatej dekorácie. Táto farebná kombinácia sa považuje za veľmi efektívnu a zodpovedá harmonickému kontrastu, ktorý je už nejaký čas v trende. Dizajn tiež umožňuje osvetlenie úplne bez oslnenia a LED diódy nádherne osvetľujú zlatý povrch, ktorý potom odráža svetlo teplým a útulným spôsobom. V neposlednom rade treba spomenúť, že LED technológia je na jednej strane odolná a na druhej strane boduje prvotriednou účinnosťou, čo znamená, že jasné svetlo je spojené s nízkou spotrebou energie. Takéto nástenné svietidlo sa perfektne hodí do všetkých druhov obývacích izieb, ale obzvlášť dobre do chodieb, ako sú chodby, alebo klasicky do spálne alebo štýlového obývacieho priestoru.

Výnimočný a žiadaný produkt Arcchio Jelle nástenná LED, 43,5 cm, čierna od obľúbeného výrobcu Arcchio môžete si kúpiť v našej aktuálnej ponuke skutočne výhodne. Výhodne teraz u nás za 90 EUR.