Arcchio Jelle nástenná LED, 25 cm, biela

Biele, zaoblené nástenné svietidlo LED Jelle s atraktívne tvarovaným hliníkovým tienidlom Predný kryt nástenného svetla Jelle znamená, že priamo... viac informácií »
Arcchio Jelle nástenná LED
Značka: Arcchio
60 EUR100 EUR Zľava -40%
Overiť dostupnosť »
Biele, zaoblené nástenné svietidlo LED Jelle s atraktívne tvarovaným hliníkovým tienidlom Predný kryt nástenného svetla Jelle znamená, že priamo...

Biele, zaoblené nástenné svietidlo LED Jelle s atraktívne tvarovaným hliníkovým tienidlom Predný kryt nástenného svetla Jelle znamená, že priamo nevidíte zdroj svetla LED, ale iba jeho príjemné svetlo, ktoré je vyžarované smerom hore a dole. To vytvára nádherné svetelné podmienky pre celý obývací priestor a chodby, ktoré sú často priechodmi, profitujú z tak príjemného, ale efektívneho zdroja svetla. Svetlo je jasné a efektívne, ale vychádza úplne bez oslnenia – čo viac si môžete priať? Biely povrch je niečo, čo robí z nástennej lampy Jelle LED nadčasový zdroj svetla. Pôsobivý je aj tvar svietidla, pretože predný prvok v tvare panela je konvexný, zatiaľ čo ten za ním je konkávny, čo vedie k celoplošnej geometrickej harmónii.
Tento exkluzívny produkt Arcchio Jelle nástenná LED, 25 cm, biela je na získanie tiež tu a teraz na našom webe v sekcii nástenné svietidlá. Teraz nájdete ešte ostatné produkty zo spomínanej rubriky za parádnu cenu! Tento výnimočný výrobca Arcchio dlhodobo poskytuje vynikajúce výrobky. A tu je dôkaz!

Tento akčný produkt Arcchio Jelle nástenná LED, 25 cm, biela s osvedčenou značkou Arcchio získajte online za mimoriadne nízku cenu. Teraz za akčnú cenu 60 EUR.