Arcchio Javis zapustené R7s ryhované striebrosivá

Zapustené nástenné svietidlo Javis v obdĺžnikovom dizajne Moderné nástenné svietidlo Javis je vyrobené z hliníka a zdobené striebornou povrchovou... viac informácií »
Arcchio Javis zapustené R7s ryhované striebrosivá
Značka: Arcchio
70 EUR90 EUR Zľava -22%
Overiť dostupnosť »
Zapustené nástenné svietidlo Javis v obdĺžnikovom dizajne Moderné nástenné svietidlo Javis je vyrobené z hliníka a zdobené striebornou povrchovou...

Zapustené nástenné svietidlo Javis v obdĺžnikovom dizajne Moderné nástenné svietidlo Javis je vyrobené z hliníka a zdobené striebornou povrchovou úpravou. Ak si vyberiete stmievateľný zdroj svetla a ak je v domácej inštalácii k dispozícii stmievač, jas tohto svietidla si môžete nastaviť podľa vlastných potrieb. Môže sa používať v interiéri aj exteriéri, napríklad na terase alebo pred vchodom do budovy. Stupeň krytia IP44 zaručuje, že toto svietidlo dlhodobo odoláva poveternostným vplyvom. – Vhodné do exteriéru vďaka IP44 – Možnosť priechodného zapojenia
Neodolateľný výrobok Arcchio Javis zapustené R7s ryhované striebrosivá je dostupný bez problémov tu u nás umiestnený v sekcii vstavané nástenné svietidlá! Teraz si môžete kúpiť obľúbené produkty z tejto známej rubriky vo výpredajovej akcii.

Veľa predávaný produkt Arcchio Javis zapustené R7s ryhované striebrosivá od výrobcu so skvelou povesťou Arcchio ľahko nájdete práve teraz za outletovú cenu. Aktuálne v akcii za 70 EUR.