Arcchio Javis zapustená LED, drážkovaná, čierna

LED zapustené nástenné svietidlo Javis v tmavom prevedení Táto žiarovka zaujme svojou modernou LED technológiou, ktorá je energeticky úsporná z... viac informácií »
Arcchio Javis zapustená LED
Značka: Arcchio
100 EUR120 EUR Zľava -16%
Overiť dostupnosť »
LED zapustené nástenné svietidlo Javis v tmavom prevedení Táto žiarovka zaujme svojou modernou LED technológiou, ktorá je energeticky úsporná z...

LED zapustené nástenné svietidlo Javis v tmavom prevedení Táto žiarovka zaujme svojou modernou LED technológiou, ktorá je energeticky úsporná z hľadiska spotreby a zároveň dokáže ponúknuť príjemné a teplé biele svetlo. Vyzerá to ako lákavé pre diváka a vytvára útulnú atmosféru. LED zapustené nástenné svietidlo Javis je možné použiť nielen v interiéroch, ale aj v exteriéroch. Vďaka svojmu stupňu ochrany je dobre chránený pred poveternostnými podmienkami. Môže byť použitý ako v súkromných domácnostiach, tak aj v podnikaní. – teplá biela teplota farieb (3 000 K) – vhodné na vonkajšie použitie vďaka IP65 – Prostredníctvom elektroinštalácie je to možnéTento vynikajúci produkt Arcchio Javis zapustená LED, drážkovaná, čierna možno získať jednoducho tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike vstavané nástenné svietidlá. Nájdite si zľavnené kusy z tejto známej kategórie za super peniaze. Populárna značka v očiach zákazníkov Arcchio dlhodobo predáva kvalitný sortiment.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Arcchio Javis zapustená LED, drážkovaná, čierna od dodávateľa s dlhou históriou Arcchio ide zaobstarať teraz vo výpredajové akciu! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 100 EUR.