Arcchio Hidaya polozapustené svetlo 1-pl. čierna

Pieskovo čierne čiastočne zapustené svietidlo Hidaya v hranatom prevedení s rýchlospojkou WAGO Kompaktné polozapustené bodové svetlo Hidaya je... viac informácií »
Arcchio Hidaya polozapustené svetlo 1-pl. čierna
Značka: Arcchio
46 EUR50 EUR Zľava -8%
Overiť dostupnosť »
Pieskovo čierne čiastočne zapustené svietidlo Hidaya v hranatom prevedení s rýchlospojkou WAGO Kompaktné polozapustené bodové svetlo Hidaya je...

Pieskovo čierne čiastočne zapustené svietidlo Hidaya v hranatom prevedení s rýchlospojkou WAGO Kompaktné polozapustené bodové svetlo Hidaya je dokonalým spoločníkom pre súkromné izby alebo obchodné účely. Jemný dizajn a pieskovo-čierna farba ladia so zvyškom nábytku bez toho, aby ho zakrútili. Lampa môže byť vybavená žiarovkou GU10, ktorú je možné zvoliť podľa potreby a je umiestnená v strede štvorca. Zásuvku je možné navyše sklopiť v dvoch rôznych smeroch, čo umožňuje flexibilné osvetlenie. Terminál rýchleho pripojenia WAGO zaisťuje, že svietidlo je možné inštalovať ľahko a bez skrutiek vďaka odolnému, bezpečnému a pružnému mechanizmu bez použitia nástrojov. Polozapustené svietidlo Hidaya je možné podľa potreby kombinovať s inými svietidlami z jeho série, aby sa vytvoril harmonický celkový obraz.
Super produkt Arcchio Hidaya polozapustené svetlo 1-pl. čierna máte možnosť získať bez ťažkostí na našom webe umiestnený v sekcii vysokonapäťové zapustené svietidlá 230 v! Pripravili sme akčné produkty z tejto kateógrie za skvelú cenu! Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac! Máme v ponuke ďalšie preverené kúsky od značky Arcchio. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Známy výrobca Arcchio predáva prémiový sortiment.

Veľmi jedinečný produkt Arcchio Hidaya polozapustené svetlo 1-pl. čierna od známej kvalitnej značky Arcchio je možné kúpiť práve tu skutočne lacno. Akčné ceny od 46 EUR.