Arcchio Hermalina stropné svietidlo, hranaté

Hranaté downlight svietidlo Hermalina s flexibilným zdrojom svetla Stropné svietidlo Hermalina má jednoduchý kryt v bielej farbe, ktorý je v hranatom... viac informácií »
Arcchio Hermalina stropné svietidlo
Značka: Arcchio
18 EUR25 EUR Zľava -29%
Overiť dostupnosť »
Hranaté downlight svietidlo Hermalina s flexibilným zdrojom svetla Stropné svietidlo Hermalina má jednoduchý kryt v bielej farbe, ktorý je v hranatom...

Hranaté downlight svietidlo Hermalina s flexibilným zdrojom svetla Stropné svietidlo Hermalina má jednoduchý kryt v bielej farbe, ktorý je v hranatom tvare. To podčiarkuje jeho moderný charakter a minimalistický dizajn, ktorý je možné uplatniť nielen v súkromných obytných priestoroch, ale aj v komerčnom sektore. Ak je to potrebné, jas je možné regulovať pomocou bežného stmievača (dodávané bez stmievača) za predpokladu, že sa použije stmievateľný zdroj svetla. Toto sa však ponecháva na samotnom majiteľovi. Ďalším zvýraznením je výklopný svetelný zdroj, ktorým je možné zvýrazniť určité obytné oblasti.
Tento akčný a v zľave produkt Arcchio Hermalina stropné svietidlo, zoženiete bez problémov tu u nás v populárnej sekcii stropné svietidlá! Vyberte si unikátne produkty v spomínanej sekcii za neuveriteľne výhodnú cenu. Vehlasný dodávateľ Arcchio vám ponúka vynikajúce výrobky.

Exkluzívny produkt Arcchio Hermalina stropné svietidlo, hranaté od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Arcchio môžete pohodlne kúpiť práve teraz na našej webovej stránke lacno. Práve teraz len za 18 EUR.