Arcchio Ensar 3–fázový koľajnicový reflektor

3–Fázový koľajnicový reflektor Ensar v bielej farbe Koľajnicový reflektor Ensar je ideálne na štýlové osvetlenie okolia. Je vyrobený z hliníka,... viac informácií »
Arcchio Ensar 3–fázový koľajnicový reflektor
Značka: Arcchio
40 EUR
Overiť dostupnosť »
3–Fázový koľajnicový reflektor Ensar v bielej farbe Koľajnicový reflektor Ensar je ideálne na štýlové osvetlenie okolia. Je vyrobený z hliníka,...

3–Fázový koľajnicový reflektor Ensar v bielej farbe Koľajnicový reflektor Ensar je ideálne na štýlové osvetlenie okolia. Je vyrobený z hliníka, pripomína guľu a je biely. V objímke nájde svoje miesto žiarovka GU10 a obklopuje ju okrúhle tienidlo Tvar reflektora vytvára selektívne osvetlenie, ktoré je obzvlášť pôsobivé na chodbách. Pripojením reflektora Ensar k 3–fázovému koľajnicovému systému je možné flexibilné použitie svietidla, čo umožňuje kombináciu viacerých alebo rôznych svetelných zdrojov.
Kvalitný a žiadaný tovar Arcchio Ensar 3–fázový koľajnicový reflektor je na získanie v pohode u nás v obľúbenej rubrike koľajnicové svetelné systémy! Teraz môžete kúpiť ešte ostatné kúsky z tejto sekcie za super peniaze! To ale nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac! Mrknite na viac skvelého tovaru od dodávateľa Arcchio. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a kvalitný produkt Arcchio Ensar 3–fázový koľajnicový reflektor od skvelého a známeho výrobcu Arcchio máte možnosť dostať u nás teraz so zľavou! Práve teraz len za 40 EUR.