Arcchio Enja LED panel, 62 cm x 62 cm

LED panel Enja na povrchovú montáž a na zasunutie do mriežkových stropov - stmievateľný pomocou nástenného spínača Tento funkčný LED panel má... viac informácií »
Arcchio Enja LED panel
Značka: Arcchio
130 EUR
Overiť dostupnosť »
LED panel Enja na povrchovú montáž a na zasunutie do mriežkových stropov - stmievateľný pomocou nástenného spínača Tento funkčný LED panel má...

LED panel Enja na povrchovú montáž a na zasunutie do mriežkových stropov – stmievateľný pomocou nástenného spínača Tento funkčný LED panel má štvorcový základný tvar a bočný rozmer 62 cm. Preto môže byť Enja dobre umiestnená aj do mriežkových stropov a slúži tam dobre. Vonkajší rám je natretý bielou farbou (RAL 9016) a pomocou bežného nástenného spínača môžete meniť jas v troch stupňoch, aby ste dosiahli buď 100%, 50% alebo 10% svietivosť. – s vysoko kvalitnou bezskrutkovou svorkou rýchleho pripojenia (odolný, bezpečný a pružinový mechanizmus bez použitia nástrojov)Kvalitný a žiadaný produkt Arcchio Enja LED panel, môžete zaobstarať ešte tu na webe v rubrike led-panely! Vyberte si ešte podobné produkty z našej rubriky za úplne najnižšiu cenu! Táto výnimočná značka Arcchio dlhodobo dodáva veľmi kvalitné produkty Urobte radosť sami sebe!

Obľúbený a kvalitný tovar Arcchio Enja LED panel, 62 cm x 62 cm od dodávateľa s dlhou históriou Arcchio ide zaobstarať momentálne v bezva akcii. Cenovo vychádza na 130 EUR.