Arcchio Enia zapustené svietidlo, štvorcové čierna

Klasické zapustené svietidlo pre vynikajúce svetelné okamihy Zapustené svietidlo Enia poskytuje hravé chvíle svetla a vynikajúce akcenty v obývacej... viac informácií »
Arcchio Enia zapustené svietidlo
Klasické zapustené svietidlo pre vynikajúce svetelné okamihy Zapustené svietidlo Enia poskytuje hravé chvíle svetla a vynikajúce akcenty v obývacej...

Klasické zapustené svietidlo pre vynikajúce svetelné okamihy Zapustené svietidlo Enia poskytuje hravé chvíle svetla a vynikajúce akcenty v obývacej izbe. To tiež zabezpečuje príjemnú atmosféru, ktorá vás vyzýva, aby ste sa cítili ako doma. Vďaka IP44 sa svetlo môže inštalovať nielen v obývačke alebo v kuchyni, ale aj v kúpeľni. Enia je to, čo nazývate klasickým zapusteným svietidlom. Pozostáva z čierneho hliníkového telesa, v ktorom je umiestnená žiarovka. Žiarovka nie je zahrnutá v dodávke, ale dá sa nájsť v príslušenstva. Ak sa vyberie stmievateľná žiarovka, jas sa môže upraviť. Tento neodolateľný tovar Arcchio Enia zapustené svietidlo, štvorcové čierna získate v pohode tu na našom webe v populárnej rubrike vysokonapäťové zapustené svietidlá 230 v. Teraz môžete získať zľavnené produkty v spomínanej kategórii na pár kliknutí! Náš sortiment je široký, u nás v ponuke nájdete viac skvelých výrobkov značky Arcchio. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento obľúbený tovar Arcchio Enia zapustené svietidlo, štvorcové čierna pochádzajúce od značky Arcchio pohodlne dostanete na našich stránkach extra so zľavou. Teraz nakúpite za 25 EUR.