Arcchio Enia, zapustená lampa, hranatá, biela

Klasické zapustené svietidlo Enia vytvára príjemnú atmosféru, IP44 So štýlovým zapusteným svietidlom Enia je možné nastaviť nádherné akcenty.... viac informácií »
Arcchio Enia
Značka: Arcchio
15 EUR22 EUR Zľava -33%
Overiť dostupnosť »
Klasické zapustené svietidlo Enia vytvára príjemnú atmosféru, IP44 So štýlovým zapusteným svietidlom Enia je možné nastaviť nádherné akcenty....

Klasické zapustené svietidlo Enia vytvára príjemnú atmosféru, IP44 So štýlovým zapusteným svietidlom Enia je možné nastaviť nádherné akcenty. Svietidlo sa skladá zo štvorcového tela vyrobeného z hliníka. Je v ňom zabudovaná objímka s priestorom pre žiarovku. Žiarovka nie je zahrnutá v dodávke, ale v príslušenstve sa dajú nájsť vhodné svietidlá. Puristický dizajn umožňuje bezproblémovú integráciu svietidla doslova kamkoľvek. Vďaka ochrannej triede IP44 môže byť svetlo dokonca umiestnené v kúpeľni. Ale aj v obchodných priestoroch je Enia dobrá voľba. Môže napríklad osvetliť a zvýrazniť špeciálne prvky. Tento akčný a v zľave produkt možno zohnať pohodlne tu na stránkach umiestnený v sekcii vysokonapäťové zapustené svietidlá 230 v. Teraz môžete nájsť skvelé kúsky z našej sekcie za parádnu cenu. U nás ponúkame viac, máme aj v ponuke viac skvelého tovaru od značky Arcchio. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Predný výrobca Arcchio dlhodobo predáva top produkty.

Tento exkluzívny produkt Arcchio Enia, zapustená lampa, hranatá, biela od skvelej značky Arcchio ľahko môžete zohnať aktuálne na webe naozaj výhodne! Teraz len za 15 EUR.