Arcchio Efilius stropné bodové, biele, 4-pl.

Dizajnový tovar Arcchio Efilius stropné bodové, biele, 4-pl. môžete nájsť okrem iného tu u nás v obľúbenej sekcii bodové svetlá! Teraz si môžete... viac informácií »
Arcchio Efilius stropné bodové
Značka: Arcchio
130 EUR170 EUR Zľava -23%
Overiť dostupnosť »
Dizajnový tovar Arcchio Efilius stropné bodové, biele, 4-pl. môžete nájsť okrem iného tu u nás v obľúbenej sekcii bodové svetlá! Teraz si môžete...

Dizajnový tovar Arcchio Efilius stropné bodové, biele, 4-pl. môžete nájsť okrem iného tu u nás v obľúbenej sekcii bodové svetlá! Teraz si môžete kúpiť zľavnené produkty vo spomínanej sekcii za skvelú cenu. Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke však ďalšie vybrané produkty značky Arcchio. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Arcchio pre svojich zákazníkov ponúka vysoko kvalitné výrobky. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú. Stropné svetlo Efilius so štyrmi plameňmi poskytuje jasné a rovnomerné osvetlenie Efilius je moderné stropné svietidlo, ktoré je vybavené štyrmi hliníkovými tienidlami. Tieto sú otočným kĺbom pripevnené k štvorcovej stropnej doske. Vďaka kĺbu je možné dáždniky individuálne vyrovnať a svetelný lúč je možné ideálne prispôsobiť podmienkam miestnosti. Dizajn je priamy a puristický. Vďaka bielej farbe sa zdá, že lampa splýva s bielym stropom. Vďaka nenápadnému dizajnu je možné svietidlo integrovať do najrôznejších prostredí.

Vysoko kvalitný tovar Arcchio Efilius stropné bodové, biele, 4-pl. od spoločnosti s výborným menom Arcchio je možné nakúpiť u nás právě so zľavou! V súčasnosti za skvelú cenu 130 EUR.