Arcchio Ecaterina nástenná LED, chróm, 53 cm

Chrómované kúpeľňové nástenné svietidlo Ecaterina s jasnými LED diódami a triedou ochrany IP44 Ecaterina je svetelný objekt, ktorý sa vďaka IP44... viac informácií »
Arcchio Ecaterina nástenná LED
Značka: Arcchio
70 EUR110 EUR Zľava -36%
Overiť dostupnosť »
Chrómované kúpeľňové nástenné svietidlo Ecaterina s jasnými LED diódami a triedou ochrany IP44 Ecaterina je svetelný objekt, ktorý sa vďaka IP44...

Chrómované kúpeľňové nástenné svietidlo Ecaterina s jasnými LED diódami a triedou ochrany IP44 Ecaterina je svetelný objekt, ktorý sa vďaka IP44 ideálne hodí do kúpeľní a vlhkých miestností, pretože ponúka dostatočnú ochranu pred striekajúcou vodou. Chrómový dizajn sa veľmi dobre hodí k väčšine bežných armatúr do umývadiel, spŕch a podobne, takže svetlo sa dá z tohto pohľadu veľmi dobre integrovať aj do kúpeľne. Z technického hľadiska nástenné svietidlo svieti účinnou a odolnou technológiou LED, takže spotreba energie zostáva v prevádzke, keď je lampa Ecaterina v prevádzke, na nízkej úrovni. Podlhovastý tvar robí zo svietidla jednoduchý zdroj svetla, ktorý je primárne navrhnutý tak, aby sa dal pripevniť nad zrkadlo, ale tiež upravuje jemnú postavu inými spôsobmi.
Akčný produkt ide získať práve na stránkach v obľúbenej rubrike nástenné svietidlá! Máme pre vás parádne kusy v spomínanej kategórii v akcii! U nás vám ponúkneme viac, mrknite tiež na viac tovaru od výrobcu Arcchio. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Výnimočný a žiadaný produkt Arcchio Ecaterina nástenná LED, chróm, 53 cm od populárneho výrobcu Arcchio máte možnosť kúpiť si dnes za rozumné peniaze! Teraz v akcii 70 EUR.