Arcchio Ecaterina nástenná LED, chróm, 37 cm

LED kúpeľňové svietidlo Ecaterina s pochrómovaným rámom, IP44 Ecaterina presviedča ušľachtilým a napriek tomu puristickým vzhľadom, ktorý v... viac informácií »
Arcchio Ecaterina nástenná LED
Značka: Arcchio
100 EUR
Overiť dostupnosť »
LED kúpeľňové svietidlo Ecaterina s pochrómovaným rámom, IP44 Ecaterina presviedča ušľachtilým a napriek tomu puristickým vzhľadom, ktorý v...

LED kúpeľňové svietidlo Ecaterina s pochrómovaným rámom, IP44 Ecaterina presviedča ušľachtilým a napriek tomu puristickým vzhľadom, ktorý v moderných zariadeniach vyzerá veľmi dobre. Chrómová povrchová úprava rámu vyzerá veľmi lesklo, zatiaľ čo polkruhový akrylový kryt je opálovo biely a prispieva k mäkkému a rovnomernému rozloženiu svetla. Svetlo vytvárajú jasné, energeticky efektívne LED diódy, ktoré sedia za krytom a žiaria teplou bielou farbou. Nielen vizuálne, ale aj vďaka vysokému stupňu krytia IP44 sa nástenné LED svetlo veľmi dobre hodí do kúpeľne, kde vyzerá dobre napríklad ako zrkadlové osvetlenie. Lacný kus môžete zohnať práve tu na našich stránkach v kategórii nástenné svietidlá. Teraz kúpite výnimočné produkty z tejto známej kategórie za úplne najnižšiu cenu! Máme toho pre vás viac, máme v ponuke tiež viac kúskov od značky Arcchio. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento veľmi žiadaný kus Arcchio Ecaterina nástenná LED, chróm, 37 cm od nášho známeho výrobcu Arcchio pohodlne dostanete u nás právě výhodne! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 100 EUR.