Arcchio Djamal nástenná LED, IP44, chróm, 53 cm

Lineárne kúpeľňové nástenné svietidlo Djamal s teplými bielymi LED diódami a pochrómovaným rámom Djamal má zabudovanú LED technológiu, ktorá sa... viac informácií »
Arcchio Djamal nástenná LED
Značka: Arcchio
130 EUR
Overiť dostupnosť »
Lineárne kúpeľňové nástenné svietidlo Djamal s teplými bielymi LED diódami a pochrómovaným rámom Djamal má zabudovanú LED technológiu, ktorá sa...

Lineárne kúpeľňové nástenné svietidlo Djamal s teplými bielymi LED diódami a pochrómovaným rámom Djamal má zabudovanú LED technológiu, ktorá sa vyznačuje dlhou životnosťou a nízkou spotrebou. LED diódy svietia v teplej bielej farbe svetla a ich svetlo preniká zvonka jemne a rovnomerne, pretože akrylový kryt má saténovú povrchovú úpravu. Podlhovastý hranatý odtieň je doplnený podobne tvarovaným kovovým rámom s lesklou pochrómovanou povrchovou úpravou, ktorý vyzerá veľmi elegantne a hodí sa k kúpeľňovým armatúram, ak sú tiež vyrobené z chrómu. Stupeň krytia IP44 navyše zaručuje, že Djamal môže byť použitý ako nástenné LED svetlo v kúpeľni, pretože je primerane chránený proti striekajúcej vode. Vďaka svojmu predĺženému tvaru je Djamal vhodný najmä ako zrkadlové svetlo. Tento vynikajúci kus Arcchio Djamal nástenná LED, IP44, chróm, 53 cm zoženiete jednoducho tu na našich stránkach v známej rubrike nástenné svietidlá! Nájdite si akčné produkty z tejto populárnej kategórie za rozumné peniaze.

Tento akčný a v zľave produkt Arcchio Djamal nástenná LED, IP44, chróm, 53 cm od dodávateľa so skvelou povesťou Arcchio jednoducho môžete zohnať aktuálne na našej webovej stránke v bezva akcii. V akcii za 130 EUR.