Arcchio Cosmina závesná lampa 3-pl. okrúhla čierna

Troj-plameňová závesná lampa Cosmina s čierno-zlatými kovovými tienidlami Cosmina je závesná lampa, ktorá dobre zapadá do mnohých moderných... viac informácií »
Arcchio Cosmina závesná lampa 3-pl. okrúhla čierna
Značka: Arcchio
160 EUR
Overiť dostupnosť »
Troj-plameňová závesná lampa Cosmina s čierno-zlatými kovovými tienidlami Cosmina je závesná lampa, ktorá dobre zapadá do mnohých moderných...

Troj-plameňová závesná lampa Cosmina s čierno-zlatými kovovými tienidlami Cosmina je závesná lampa, ktorá dobre zapadá do mnohých moderných štýlov bývania. Lampa je troj-plameňová a dokonale sa hodí nad jedálenský stôl. Tu sa profituje zo skutočnosti, že svetlo svieti iba smerom nadol, pretože takmer neexistuje oslňovanie, zatiaľ čo povrch stola je osvetlený jasne a rovnomerne. Tienidlá na lampu sú v dolnej časti cibuľovité a potom ústia vo valcovitej tyči, ktorá v hornej časti prechádza do textilného zavesenia. Pri pohľade na lampu získava divák harmonický dojem. Okrem toho je dôležité poznamenať, že každé tienidlo na lampu má na vnútornej strane matnú zlatú fóliu, ktorá odráža svetlo celkom hrejivo a útulne. Pre krásne bývanie v luxusnom a súčasnom štýle!
Tento akčný a v zľave produkt môžete nájsť už dnes tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii závesné svietidlá! Pripravili sme ešte ostatné produkty z tejto populárnej sekcie za mimoriadne nízku cenu. Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke viac vybraných výrobkov značky Arcchio. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Táto značka Arcchio má v stále ponuke špičkový sortiment. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke!

Tento skvelý tovar Arcchio Cosmina závesná lampa 3-pl. okrúhla čierna od skvelého výrobcu Arcchio môžete zohnať teraz v ponuke za výpredajovú cenu! V súčasnosti za skvelú cenu 160 EUR.