Arcchio Candra koľajnicové LED, čierne 26W 3 000 K

Candra - čierny LED spot pre 3-fázové koľajnicové systémy, vysoké podanie farieb s CRI > 90 Bodové osvetlenie Candra LED z čierneho hliníka je... viac informácií »
Arcchio Candra koľajnicové LED
Značka: Arcchio
130 EUR
Overiť dostupnosť »
Candra - čierny LED spot pre 3-fázové koľajnicové systémy, vysoké podanie farieb s CRI > 90 Bodové osvetlenie Candra LED z čierneho hliníka je...

Candra – čierny LED spot pre 3-fázové koľajnicové systémy, vysoké podanie farieb s CRI > 90 Bodové osvetlenie Candra LED z čierneho hliníka je určené pre 3-fázové koľajnicové systémy a poskytuje cielené akcentové osvetlenie. Integrovaná technológia LED je výkonná, energeticky úsporná a vyznačuje sa vysokým podaním farieb (CRI > 90). S uhlom vyžarovania 36° ponúka Candra ako LED reflektor možnosť osvetliť špecifické plochy, rohy, dekoratívne figúry alebo dokonca prezentácie výrobkov, či už v komerčných alebo súkromných priestoroch. Zaujímavý tovar Arcchio Candra koľajnicové LED, čierne 26W 3 000 K máte možnosť nakúpiť ľahko na webe zaradený v sekcii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Vyhľadajte si zľavnené kúsky v spomínanej rubrike za úplne najnižšiu cenu! Populárny výrobca medzi zákazníkmi Arcchio má v ponuke skvelý tovar. Máme toho pre vás viac, máme v ponuke však viac tovaru od značky Arcchio. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento žiadaný produkt Arcchio Candra koľajnicové LED, čierne 26W 3 000 K od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Arcchio máte možnosť kúpiť si aktuálne za priaznivú cenu! V súčasnosti za 130 EUR.