Arcchio Brinja reflektor hranatý čierno-zlatá 3pl.

Čierne bodové svetlo Brinja z hliníka Čierna lampa Brinja z vysokokvalitného hliníka sa skladá z troch valcových reflektorov, ktoré sa dajú... viac informácií »
Arcchio Brinja reflektor hranatý čierno-zlatá 3pl.
Značka: Arcchio
99,90 EUR109,90 EUR Zľava -9%
Overiť dostupnosť »
Čierne bodové svetlo Brinja z hliníka Čierna lampa Brinja z vysokokvalitného hliníka sa skladá z troch valcových reflektorov, ktoré sa dajú...

Čierne bodové svetlo Brinja z hliníka Čierna lampa Brinja z vysokokvalitného hliníka sa skladá z troch valcových reflektorov, ktoré sa dajú nakláňať o 90 stupňov a otáčať o 350 stupňov. Reflektory sú umiestnené na obdĺžnikovom držiaku, ktorý možno namontovať na strop aj na stenu. Vďaka trom výkonným reflektorom možno optimálne osvetliť aj veľké uhlové miestnosti. Na osvetlenie rôznych častí miestnosti atmosférickým svetlom možno reflektory nastaviť podľa potreby. Neodolateľný produkt dá sa zaobstarať bez ťažkostí tu na webe zaradený v rubrike bodové svetlá! Nájdite si ostatné produkty z našej kategórie za výpredajovú cenu.

Často vyhľadávaný produkt Arcchio Brinja reflektor hranatý čierno-zlatá 3pl. od nášho známeho výrobcu Arcchio ide zohnať v súčasnosti za neuveriteľne výhodnú cenu! Teraz môžete mať za 99,90 EUR.