Arcchio Bertram stojaca LED lampa, snímač 4 000 K

Stmievateľná stojacia lampa LED Bertram s detektorom pohybu a senzorom denného svetla - ideálna pre kancelárie a pracovne Moderné voľne stojace... viac informácií »
Arcchio Bertram stojaca LED lampa
Značka: Arcchio
749,90 EUR899,90 EUR Zľava -16%
Overiť dostupnosť »
Stmievateľná stojacia lampa LED Bertram s detektorom pohybu a senzorom denného svetla - ideálna pre kancelárie a pracovne Moderné voľne stojace...

Stmievateľná stojacia lampa LED Bertram s detektorom pohybu a senzorom denného svetla – ideálna pre kancelárie a pracovne Moderné voľne stojace svietidlo Bertram LED má najmodernejšiu technológiu LED, ktorá poskytuje dostatočný jas s univerzálnym bielym svetlom, ktoré podporuje koncentráciu. Svietidlo nesvieti len smerom nadol, ale aj nahor k stropu, čo okrem osvetlenia pracoviska poskytuje aj príjemné osvetlenie miestnosti. Bertram je vybavený dotykovým panelom, ktorý sa ľahko ovláda a pohodlne mení jas horného alebo dolného svetla. Okrem toho je tu moderný senzor denného svetla, ktorý po jednorazovom manuálnom nastavení zistí, kedy je potrebné stojaciu lampu Bertram LED opäť zapnúť, a v závislosti od okolitého svetla ju zosvetlí alebo stmaví. Integrovaný detektor pohybu zároveň zabezpečuje vypnutie svetla po 30 minútach, ak sa nevykonáva žiadna činnosť. Stojacia lampa LED Betram s dokonalým svetlom na prácu sa vďaka stojanu v tvare U hodí k pracovnému stolu a poskytuje ideálne pracovné podmienky. – Pre pracovné stanice VDU – stmievateľné – s detektorom pohybu (vypne sa po 30 minútach) – so senzorom denného svetla – Stojan v tvare U – bez blikania – UGR < 17 - SDCM < 3 - priame a nepriame svetlo - Trieda odolnosti proti nárazu IK02 Tento vynikajúci produkt Arcchio Bertram stojaca LED lampa, snímač 4 000 K možno zaobstarať okrem iného tu a teraz na našich stránkach v známej sekcii stojacie lampy. Získajte iné kúsky z tejto obľúbenej kategórie za outletovú cenu! Naša ponuka je široká, preskúmajte u nás ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa Arcchio. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Super tovar Arcchio Bertram stojaca LED lampa, snímač 4 000 K od výrobcu so zárukou kvality Arcchio ľahko môžete zaobstarať momentálne za úžasnú cenu. Výhodne za cenu 749,90 EUR.