Arcchio Bauke LED koľaj. LED čierne 30,5W 4000K

LED spot Bauke - čierny reflektor, vhodný pre 3-fázové koľajnicové systémy, CRI > 90 Ostrý reflektor Bauke LED je určený pre 3-fázové systémy.... viac informácií »
Arcchio Bauke LED koľaj. LED čierne 30
Značka: Arcchio
65 EUR90 EUR Zľava -28%
Overiť dostupnosť »
LED spot Bauke - čierny reflektor, vhodný pre 3-fázové koľajnicové systémy, CRI > 90 Ostrý reflektor Bauke LED je určený pre 3-fázové systémy....

LED spot Bauke – čierny reflektor, vhodný pre 3-fázové koľajnicové systémy, CRI > 90 Ostrý reflektor Bauke LED je určený pre 3-fázové systémy. Poskytuje výkonné a energeticky úsporné svetlo, ktoré osvetľuje špecifické oblasti alebo zóny miestnosti vďaka integrovaným LED diódam s uhlom vyžarovania 36°. Bauke sa dá použiť ako LED reflektor v komerčných a súkromných priestoroch. Napríklad v maloobchodných predajniach alebo reštauráciách možno cielene osvetliť tovar, ktorý je vďaka vysokému podaniu farieb (CRI > 90) prezentovaný atraktívnym spôsobom a čo najvernejšie.
Často vyhľadávaný tovar Arcchio Bauke LED koľaj. LED čierne 30,5W je k dispozícii taktiež tu na našich stránkach v sekcii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Mrknite na úplne nové výrobky z tejto známej sekcie v akcii. Máme toho pre vás viac, máme v ponuke ďalšie vybrané kúsky od dodávateľa Arcchio. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Vehlasný výrobca Arcchio dodáva veľmi kvalitné výrobky.

Často hľadaný výrobok Arcchio Bauke LED koľaj. LED čierne 30,5W 4000K od známeho dodávateľa Arcchio ľahko môžete nájsť v našej aktuálnej ponuke za rozumné peniaze! Stojí teraz u nás 65 EUR.